Rękawice off-road/mx

Wyświetlanie 1–30 z 165 wyników


Rękawice motocyklowe off road i Enduro damskie i męskie

Podczas jazdy off road nie tylko motocykl, ale i jego kierowca powinien być przygotowany na wszystko. Błoto, wilgoć oraz niebezpiecznie wystające konary lub gałęzie mogą spowodować spore uszkodzenia zarówno motocykla, jak i jego właściciela. Nasz sklep oferuje szeroką gamę akcesoriów zabezpieczających motocyklistę przed niepożądanymi efektami przejażdżek w terenie.

Dla bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów przygotowaliśmy rękawice motocyklowe off road, które zapewniają swobodę ruchów, doskonale izolują przed działaniem czynników atmosferycznych, chronią przed zabrudzeniem oraz przeciwdziałają powstawaniu drobnych ran i otarć. Pochodzą one od znanych i cenionych wśród motocyklistów marek, takich jak Alpinestars, co gwarantuje ich wysoką jakość.

Rękawice Enduro wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów takich jak poliester, który jest elastyczny, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu dłoni i zapewnia dokładną ochronę. Na opuszkach palców wiele modeli ma silikonowe wstawki gwarantujące pewny uchwyt. Rękawice motocyklowe off road z naszej oferty to zarówno męskie, jak i damskie modele w szerokim wyborze wzorów oraz kolorów. Pozwala to wybór takiej ich pary, która będzie dopasowana wyglądem do całości ubioru.

Rękawice motocyklowe Enduro chronią dłonie na wiele sposobów, zabezpieczone są palce, dłoń oraz nadgarstek, czyli miejsca najbardziej narażone na urazy. Do ich produkcji wykorzystuje się najbardziej innowacyjne technologie oraz nowe materiały, by jak najlepiej chroniły kierowcę, a jednocześnie pozwalały czerpać przyjemność z jazdy motocyklem.

Najpopularniejsze rękawice Enduro przygotowywane są z myślą o intensywnym użytkowaniu w bardzo trudnych warunkach, dlatego materiały, z których są produkowane, charakteryzują się dużą wytrzymałością na rozdarcia, otarcia i inne uszkodzenia naturalne dla jazdy off road. Wielu producentów, w tym Alpinestars, wykorzystuje doświadczenia zdobyte w trakcie profesjonalnych zawodów, w wytwarzaniu oferowanych przez siebie towarów. Dzięki zastosowaniu oszczędnych technik produkcji cena rękawic tego typu jest wyjątkowo przystępna.