Przeciwdeszczowe - inne

159,00  w tym VAT
45,00  w tym VAT

Rękawice i osłony przeciwdeszczowe motocyklowe

Przejażdżka motocyklem może być bardzo przyjemna, ale czar pryska, kiedy warunki pogodowe stają się niesprzyjające. Nawet lekki deszcze może doprowadzić do zmiany stanu nawierzchni i tym samym obniżyć komfort jazdy. Zwłaszcza kiedy zastanawiamy się czy nasze ubranie nie przemoknie lub odczuwamy na własnej skórze skutki opadów. Problem nie jest tak poważny, jakby mogło się wydawać.

Oferujemy ubrania przeciwdeszczowa dla motocyklisty, które ochronią ciało, jak i wierzchnie warstwy odzieży przed wilgocią. Nasza propozycja obejmuje elastyczne ściągacze na buty, które z łatwością można dopasować do własnego rozmiaru obuwia. Ponadto wyposażone są w antypoślizgową powłokę. Osłona przeciwdeszczowa na buty dostępna jest w kilku odsłonach. Nasz sklep oferuje klasyczne ściągacze, jak i osłony przypominające standardowe obuwie. W kategorii “odzież przeciwdeszczowa dla motocyklisty” znajdują się również praktyczne rękawice przeciwdeszczowe motocyklowe. Niektóre modele posiadają podział na palce, dzięki czemu dłonie zabezpieczone są nie tylko przed opadami, ale też chłodem. Kolejne modele przypominają fasonem rękawice śniegowe. Oba fasony równie dobrze pełnią swoją funkcję.

Odzież przeciwdeszczowa motocyklowa w zdecydowanej większości dostępna jest w klasycznym kolorze czarnym. Wybrane produkty posiadają niewielkie wstawki w kolorze białym, jeden z modeli dostępny jest w barwach czarnych z przewagą żółci. Cena uzależniona jest od materiałów przeznaczonych na wykonanie produktów oraz specyfiki produkcji.