Bielizna damska

%
129,00  96,75  w tym VAT

Termiczna motocyklowa bielizna damska FOX, REBELHORN, ALPINESTARS

Motocyklowa bielizna damska przeznaczona jest dla pań, które nie boją się jazdy motocyklem w chłodniejsze dni. Oferowane przez nasz sklep produkty pozwalają na utrzymanie komfortu termicznego, nawet podczas długich podróży. Odzież tego rodzaju można także nosić uprawiając sport, gdyż dzięki zastosowanym do jej produkcji materiałom doskonale odprowadza wilgoć.

Koszulki firmy REBELHORN pokryte są warstwą jonów srebra, które mają działanie antybakteryjne i odświeżające. Damska bielizna termiczna dla motocyklisty to między innymi znajdujące się w naszej ofercie spodnie termoaktywne, które w długich trasach skutecznie chronią nogi przed wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi. A do tego są elastyczne, wygodne i wykonane z miłych w dotyku materiałów. Motocyklowa bielizna damska firmy ALPINESTARS oraz innych producentów charakteryzuje się tym, że długo utrzymuje ciepłotę ciała, izoluje od warunków atmosferycznych i zapobiega wyziębieniu. Do jej produkcji wykorzystano najnowsze technologie. Wszystkie oferowane przez nas modele dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego każda Klientka znajdzie komplet odpowiedni dla siebie.

Damska bielizna termoaktywna motocyklowa znakomicie nadaje się także do uprawiania sportów. Dobrym przykładem są tutaj staniki sportowe firmy FOX. Zastosowane do jej stworzenia materiały przetestowane zostały w ciężkich warunkach na kultowym motocrossowym wyścigu Glen Helen w Kalifornii. Zdobyte tam doświadczenia pomogły stworzyć wyjątkową bieliznę, z przeznaczeniem dla aktywnych kobiet, które zarówno na motocyklu, jak i na bieżni lub siłowni chcą czuć się świeżo. Wszystkie oferowane przez nas modele tego rodzaju odzieży nie ograniczają swobody ruchów, nie powodują podrażnień, nawet podczas długiego użytkowania. Wykorzystane tekstylia do ich produkcji są łatwe do utrzymania w czystości. Bielizna motocyklowa pomimo wielokrotnego prania zachowuje swoje pierwotne właściwości, kształt i kolor. Cena, w jakiej ją oferujemy, jest atrakcyjna, a wybór wzorów zadowoli nawet najbardziej wybredne klientki.