%
129,00  96,75  w tym VAT
%
149,00  119,20  w tym VAT

Bielizna motocyklowa termoaktywna w najlepszej cenie

Tylko w naszym sklepie znajduje się najlepszej jakości i w dobrej cenie bielizna termoaktywna. Bielizna motocyklowa to “inteligentny” materiał, który dba o naszą wygodę i bezpieczeństwo. W naszym sklepie znajdą państwo bieliznę przeznaczoną dla kobiet i dla mężczyzn, dostępną w różnych rozmiarach: koszulki i bluzki termoaktywne, bieliznę osobistą, kalesony i spodnie. Wszystkie wykonane z najlepszych materiałów. Takie marki jak Alpinestars, Fox, REBELHORN, Adrenaline i inne to renomowane firmy z pozytywną rekomendacją wielu Klientów. Dzięki nam mogą je Państwo zakupić w niskiej cenie.

Bielizna motocyklowa produkowana jest z materiałów termoaktywnych. Wyróżnia się spośród nich materiały sztuczne i naturalne. Sztuczne będą idealne na ciepłe, wiosenne i letnie dni. Jeśli zdecydujemy się jednak na te naturalne – wykonane np. z wełny merynosów, nie będziemy odczuwali chłodu nawet późną jesienią. Dzięki takiej ochronie nasze ciało jest zabezpieczone przed zimnem i warunkami atmosferycznymi, z jakimi spotykamy się podczas jazdy. Bielizna ta utrzymuje ciepło naszego ciała, a dodatkowo dzięki specjalnym innowacjom odprowadza wilgoć. Materiały, z których wykonana jest bielizna są świetnym izolatorem, który szybko schnie i posiada właściwości bakteriobójcze. Pozwala to na ograniczenie namnażania się bakterii oraz wydzielania zapachów związanych z potem. Dodatkowo bielizna motocyklowa zapewnia ochronę przed urazami mechanicznymi, takimi jak otarcia.

Tylko w naszym sklepie cena jest niska, a bielizna termoaktywna najwyższej jakości. Bielizna, którą państwu oferujemy to asortyment zgromadzony spośród najlepszych produktów na rynku, spełniających wszystkie oczekiwania Klientów. Nasz sklep posiada wyspecjalizowaną wiedzę i personel. Odpowiemy na wszystkie państwa pytania. Dokładamy wszelkich starań, aby powiększać nasz asortyment o produkty najlepszych firm w dobrych cenach. Gwarancja wielu promocji, miłej obsługi i szybkiej wysyłki dla każdego naszego klienta.