Wyświetlanie 1–30 z 61 wyników

%
116,62  69,97  w tym VAT
%
116,62  69,97  w tym VAT
%
97,02  58,21  w tym VAT
%
77,42  46,45  w tym VAT
%
77,42  46,45  w tym VAT
%
67,62  40,57  w tym VAT
%
87,22  52,33  w tym VAT

Termoaktywne / termiczne skarpetki dla motocyklisty

Nasz sklep ma dla swoich klientów atrakcyjną ofertę, obejmującą skarpety motocyklowe. Ten wydawałoby się mało istotny detal ubioru, jeśli jest odpowiednio dobrany, będzie korzystnie wpływać na poprawę komfortu jazdy. Skarpetki FOX doskonale dopasowują się do stopy i cechują się wysoką chłonnością. Zostały wykonane z materiału o właściwościach antybakteryjnych, powstrzymującego nieprzyjemne zapachy. Ich dodatkowym atutem jest płaski szew na palcach, dzięki któremu wygoda noszenia skarpetek jest jeszcze większa.

Na szczególną uwagę zasługują skarpetki motocyklowe termiczne. Przy ich produkcji wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania, pozwalające utrzymywać podczas jazdy optymalną temperaturę nóg, szczególnie stóp, co korzystnie wpływa na samopoczucie i satysfakcję związaną z przemieszczaniem się motocyklem, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Wysokie parametry użytkowe mają skarpety termoaktywne ALPINESTARS. Dzianina, z której są wykonane, sprawia, że stopy są suche i ciepłe. Skarpety nie fałdują się, równomiernie przylegając do stóp i łydek. Dodatkowe wzmocnienia skarpet, w miejscach narażonych na szybsze zużycie, takich jak pięta, czy palce, pozwalają dłużej z nich korzystać. Warto wspomnieć o walorach estetycznych skarpet ALPINESTARS, dostępnych w różnych kolorach i wzorach, oraz o ich charakterystycznym, sportowym stylu. Do nabycia skarpet zachęca atrakcyjna cena. Kompletując odzież i akcesoria motocyklowe nie zapominajmy o skarpetkach. Ten z pozoru drugorzędny element wyposażenia sprawi, że nasza motocyklowa przygoda da nam jeszcze więcej radości.