%
129,00  96,75  w tym VAT
%
129,00  96,75  w tym VAT
%
169,00  160,55  w tym VAT

Plecaki tekstylne motocyklowe Alpinestars, FOX, HELD…

Wybierając się w trasę, warto mieć parę niezbędnych rzeczy przy sobie. Jednak jak się zapakować, żeby nie brać ciężkiej torby, która tylko przeszkadza? Doskonałym rozwiązaniem są plecaki tekstylne. Niezależnie od tego czy wybierasz się na motor, rower lub po prostu potrzebujesz plecak – modele przedstawione w naszej ofercie sprawdzą się w każdej sytuacji.

Proponowane przez nas plecaki są niezwykle uniwersalne i występują w różnych pojemnościach. Możesz zabrać je gdziekolwiek, bez obaw o umieszczone wewnątrz przedmioty. Każdy z plecaków został stworzony do wytrzymania w najtrudniejszych warunkach – nawet ekstremalnych. O doskonałe właściwości zadbali najlepsi producenci, m.in HELD, Alpinestar, FOX RACING. Produkty takie jak plecaki Alpinestar są niezwykle pakowne, wodoodporne, dopasowane do pleców oraz mają aerodynamiczny kształt. Ponadto, plecak FOX RACING w żaden sposób nie będzie gorszy od nich, bowiem wyróżnia się niezawodnością, niepowtarzalnym stylem, a konkretne modele posiadają dodatkowe kieszenie. Niezależnie od wyboru możesz mieć pewność, że plecak będzie wykonany z lekkiego i oddychającego ale bardzo wytrzymałego materiału.

Plecak motocyklowy to świetna propozycja dla każdego motocyklisty, początkującego lub zaawansowanego. Będzie doskonałym towarzyszem w każdej, nawet najbardziej szalonej wyprawie. Nie straszny mu kurz, ani deszcz. Ponadto to połączenie świetnej funkcjonalności i ciekawego designu ma jeszcze jedną zaletę – to atrakcyjna cena. Wybierz plecak, który spełni twoje oczekiwania i ruszaj w trasę!