Protektory i ochraniacze motocyklowe: pleców, ramion, bioder

Każdy motocyklista lubi mknąć po szosach, poczuć pęd jedyny w swoim rodzaju. Jednak żeby móc w pełni cieszyć się jazdą, warto odpowiednio się zabezpieczyć w razie wypadku. Nigdy nie wiadomo, co może wydarzyć się na szosie, a lepiej uniknąć groźnych urazów i kontuzji. Można to zrobić w bardzo prosty sposób – w tym celu zostały stworzone protektory motocyklowe.

Odpowiednie ochraniacze są podstawowym elementem wyposażenia każdego motocyklisty. Większość odzieży produkowanej dla motocyklistów uwzględnia już ten element i posada specjalne kieszenie na protektory. Zapewnią one ochronę najbardziej narażonych części ciała podczas wypadku. W naszym sklepie internetowym dostępnych jest kilka różnych ochraniaczy, z których można skompletować pełen zestaw. Dzielą się one na protektory ramion, klatki piersiowej, kolan, łokci, pleców i bioder. Różnorodne kształty pomogą dobrać najlepsze względem własnych preferencji.

Ochraniacze motocyklowe dostępne w naszej ofercie są wykonane z różnych materiałów, w zależności od producenta i zastosowania. Protektor może być wykonany z gąbki, pianki, skorupy plastikowej lub są kombinacją kilku różnych materiałów. Niezależnie od użytych materiałów, zadbano o to żeby były one bardzo wytrzymałe oraz bardzo dobrze chroniące przed uderzeniami. Nieważne czy wybierzesz ochraniacz bioder, czy też pleców, pomoże ci czuć się w pełni bezpiecznie. Tylko u nas znajdziesz wysokiej jakości protektory renomowanych producentów – atrakcyjna cena dotyczy każdego z tych produktów.