Pasy nerkowe

%
75,00  60,00  w tym VAT
%
94,05 99,00  w tym VAT
%
84,55 89,00  w tym VAT
%
69,00  55,20  w tym VAT

Motocyklowe pasy nerkowe: FOX, HELD, ADRENALINE…

Bezpieczeństwo jazdy powinno być najważniejsze, gdy tylko naszą pasją i codziennością staje się jazda na motocyklu. Nasz sklep rekomenduje motocyklowy pas nerkowy. Zniszczenie oraz urazy nerek są bardzo niebezpieczne. Nie tylko upadek może spowodować problemy z nerkami. Również narażony na warunki atmosferyczne narząd może zacząć działać nieprawidłowo, narażając nas na zdrowotne konsekwencje.

Motocyklowe pasy nerkowe wykonane z wytrzymałych materiałów oraz wyścielone dla naszego komfortu miękkim materiałem, zabezpieczają narządy i elementy ciała w obrębie nerek przed wieloma czynnikami. Pasy te nie przeszkadzają w jeździe motocyklem i nie ograniczają naszych ruchów. Cena za ten element wyposażenia zależy głównie od producenta. Zapewniamy, że każdy z nich działa prawidłowo i przeszedł odpowiednie testy, a zgodnym ze wszystkimi normami, tanim i dopasowanym do wszelkich potrzeb jest pas nerkowy FOX. Każdy z nich posiada odpowiedni system mocowania, który z łatwością możemy dopasować do naszej sylwetki ciała. Pas musi posiadać duży zapas zapięcia, dlatego ważnym czynnikiem będzie jego całkowita długość adekwatna do naszej masy.

FOX, ALPINESTARS, czy Oxford reprezentują tylko część producentów, których celem jest dbanie o bezpieczeństwo osób narażonych na urazy. Motocyklowe pasy nerkowe będą przydatne nie tylko dla motocyklistów, ale również dla rowerzystów, wspinaczy górskich, narciarzy, snowboardzistów i innych, którzy są narażeni na upadki, czy złe warunki atmosferyczne. Miękki materiał użyty w pasie tworzy dodatkową ochronę termiczną przed zimnem i deszczami, co jest ważne dla wszystkich sportów.