Ochraniacze kręgosłupa

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Ochraniacze motocyklowe na plecy (kręgosłupa)

Upadek, szczególnie ten spowodowany jazdą z szybką prędkością, powoduje wiele nieodwracalnych skutków. Uderzenie o twarde podłoże asfaltu jeszcze bardziej to potęguje. Kręgosłup jest jednym z najważniejszych elementów konstrukcji ciała człowieka i to on sprawia, że potrafimy wykonywać codzienne czynności. Ochrona naszego ciała powinna również polegać na dobraniu odpowiednich protektorów. W tym celu powstały ochraniacze motocyklowe, które mogą niwelować skutki takich wypadków.

Ochraniacz na kręgosłup stworzony jest z pianki, która absorbuje uderzenia. Ponadto specjalistyczną piankę nadal cechuje ważna dla nas przewiewność i lekkość, które nie przeszkadzają w jeździe. Niektóre modele posiadają specjalne szelki, które wzmacniają tę ochronę, utrzymując ochraniacz na plecy w jeszcze lepszej pozycji, bez możliwości przesunięcia podczas jazdy, a tym bardziej podczas upadku.

Ochraniacz kręgosłupa to indywidualny element wyposażenia motocyklisty, który powinien zostać wybrany odpowiednio do naszej masy ciała. Dlatego wiele producentów, a w szczególności ALPINESTARS stworzyło wiele uniwersalnych modeli, które będą odpowiednie dla kobiet i dla mężczyzn, ale będą ich chronić tak samo doskonale. Nasz sklep oferuje Państwu głównie modele tej firmy z szelkami lub bez, które zostały sprawdzone pod względem swojego prawidłowego działania. Renomowany producent przeprowadził wiele testów jakości, ale sprawił również, że cena zakupu będzie przystępna dla każdego motocyklisty, jak również osób uprawiających ekstremalne sporty.