Ochraniacze kolan/łokci

259,00  w tym VAT
299,00  w tym VAT
329,00  w tym VAT

Ochraniacze kolan/łokci

OCHRANIACZ KOLAN FOX LAUNCH D3O BLACK

379,00  w tym VAT
429,00  w tym VAT
%
349,00  331,55  w tym VAT
349,00  w tym VAT
399,00  w tym VAT

Ochraniacze kolan/łokci

OCHRANIACZ KOLAN FOX ENDURO D3O BLACK

399,00  w tym VAT
309,00  w tym VAT
%
349,00  279,20  w tym VAT

Ochraniacze kolan/łokci

OCHRANIACZ KOLAN FOX ENDURO PRO BLACK

349,00  w tym VAT
149,00  w tym VAT

Motocyklowe ochraniacze kolan i łokci

Aby czerpać maksimum przyjemności z jazdy na motocyklu, ich użytkownicy kompletując w specjalistycznych sklepach poszczególne niezbędne akcesoria, nie mogą się skupiać jedynie na wyposażeniu samego pojazdu. Trzeba pomyśleć również o sprawdzającym się w każdych warunkach ubraniu, a co za tym idzie o własnym bezpieczeństwie.

Konieczne uzupełnienie wyposażenia stanowią ochraniacze motocyklowe na kolana oraz ochraniacz łokci. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii, szybciej i łatwiej dokonamy zakupów za pośrednictwem specjalistycznej strony sprzedażowej. Przeglądając przedstawioną przez nasz sklep ofertę, przekonamy się natychmiast, że cena poszczególnych produktów jest zdecydowanie konkurencyjna. Zarówno ochraniacze na kolana motocyklowe, jak i na łokcie zakupimy za znacznie niższą kwotę niż w przypadku sklepów prowadzących sprzedaż w sposób tradycyjny.

Oferujemy sprzedaż kilkunastu modeli ochraniaczy, różniących się stopniem zastosowania nowinek technologicznych, rozbudowania, pomysłów ułatwiających bardziej komfortową jazdę. W sprzedaży znajduje się również motocyklowy ochraniacz kolan ze stabilizatorem. Do wyboru naszych klientów pozostają produkty najbardziej renomowanych marek, wśród których prym wiodą znane na światowych rynkach Alpinestars i Fox. Prawie wszystkie dostępne w sklepie ochraniacze na kolana i motocyklowe ochraniacze łokci proponowane są w różnych wersjach kolorystycznych. Dominują barwy czarne, szare, czerwone i białe.

Pamiętajmy, że to właśnie kończyny są najbardziej narażone na stłuczenia i urazy podczas trudnych sytuacji na drogach. Dlatego ich zakup jest koniecznością. Kupując oferowane przez nas produkty, otrzymujemy gwarancję, że w nasze ręce trafią najbardziej funkcjonalne ochraniacze, sprawdzające się w ekstremalnych momentach, niwelujące negatywne skutki ewentualnych wypadków i kolizji. Równolegle producenci oferowanych przez nas akcesoriów zadbali o komfort jazdy. Proponowane przez nas ochraniacze można dostosowywać do indywidualnych rozmiarów i swoich potrzeb.