Wyświetlanie 1–30 z 67 wyników


Gogle motocyklowe OZONE, FOX i inne…

Gogle motocyklowe są przydatne o każdej porze roku. Podczas letnich wypraw skutecznie chronią oczy przed owadami, natomiast w chłodniejszych miesiącach, stanowią skuteczną ochronę przed deszczem i wiatrem. Nawet mały element, który z dużą szybkością dostanie się do oka kierowcy, może spowodować poważne uszkodzenie tego delikatnego narządu, o utracie panowania nad maszyną nie wspominając.

Nasz sklep ma w swojej ofercie wiele ciekawych modeli gogli, pośród których klienci odnajdą te idealne do swoich potrzeb. Miłośnicy klasycznych motocykli, mogą wybrać wzory retro, wyglądem nawiązujące do stylu z dawnych lat, gdy jazda motocyklem wydawała się romantyczną przygodą. Szyk i elegancja jest tutaj połączona z nowoczesnością i bezpieczeństwem. Wygląd takich gogli przywodzi na myśl przeszłość, ale wykonanie jest jak najbardziej współczesne. Wyposażone są one w nowoczesne szkła z filtrem promieni UV, a do ich budowy stosuje się te same techniki i materiały co do bardziej futurystycznych wzorów. Pasują doskonale do klasycznego choppera albo odrestaurowanego youngtimera.

Osobom poruszającym się na współczesnych maszynach polecamy gogle motocyklowe Fox. Firma ta wytwarza bardzo zaawansowane technicznie produkty, które chronią wzrok jeźdźca, nie tylko przed zbyt mocnym światłem, ale także przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. Co ma znaczenie zwłaszcza podczas pokonywania długich tras w mocnym słońcu. Oferujemy także gogle motocyklowe do off roadu. Wykonane są one ze specjalnego lekkiego materiału, a ich wizjer pokryty jest warstwą przeciwdziałającą zadrapaniom. Można na nich także zainstalować zrywki, które są bardzo przydatne podczas przejazdów po zabłoconych trasach w leśnych ostępach.

Wielu z naszych klientów decyduje się na gogle Ozone, których cena, w stosunku do jakości jest bardzo korzystna. Wszystkie nasze produkty gwarantują komfort użytkowania. Dzięki regulacji gumy oraz miękkim gąbkom układają się one delikatnie na twarzy. Każdy motocyklista znajdzie w naszym asortymencie gogle idealne dla siebie.