Manetki podgrzewane

%
289,00  274,55  w tym VAT
%

Manetki podgrzewane

PODGRZEWANE MANETKI R&G ATV

239,00  227,05  w tym VAT

Dlaczego podgrzewane manetki to słuszna inwestycja?

Przyjemność z jazdy motocyklem jest niestety okupiona pewnymi niedogodnościami. Każdy amator jednośladów wie, że szybka jazda powoduje wychłodzenie, zwłaszcza pewnych strategicznych partii ciała, jak na przykład dłonie. Ocieplane rękawice motocyklowe czasami są niewystarczającym zabezpieczeniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom setek motocyklistów, prezentujemy wybór użytecznych, podgrzewanych manetek.

To coś więcej niż tylko kolejne gadżety, których użyteczność jest co najwyżej dyskusyjna. Te praktyczne akcesoria motocyklowe z funkcją grzania to istne zbawienie dla skostniałych palców. Zamontowanie ich na motocyklu zapewni Ci większy komfort w czasie jazdy, a w dłuższej perspektywie pozwoli uniknąć wielu przykrych dolegliwości, jak na przykład artretyzm, który jest częstą przypadłością zapalonych motocyklistów. Manetki podgrzewane do motocykla sprawdzą się szczególnie w czasie wietrznej lub deszczowej pogody, ale grzanie na delikatnym poziomie poprawi komfort jazdy nawet w ciepły, słoneczny dzień.

Nasz sklep oferuje wybór manetek renomowanej firmy R&G – szanowanego producenta akcesoriów motocyklowych wysokiej klasy. Kupując produkty tej firmy możesz mieć pewność bezawaryjnego i długoletniego funkcjonowania. Dodatkowo w naszym sklepie masz pewność zakupu markowych manetek, których cena jest bardzo atrakcyjna. Zapewnij sobie komfort i zadbaj o swoje zdrowie, a jazda jednośladem będzie sprawiała Ci jeszcze więcej przyjemności niż dotychczas.