Gniazda zapalniczek

%
%
79,00  75,05  w tym VAT

Gniazda zapalniczek i adaptery gniazda do motocykla

W czasach, gdy telefon komórkowy jest niezbędnym elementem codzienności, równie ważne staje się gniazdo zapalniczki, dzięki któremu możemy zasilić rozładowującą się baterię. Ten problem mocno dotyka motocyklistów, którzy pokonują długie trasy, często na łonie natury i w związku z tym, czasami nie mają okazji do naładowania swojego telefonu bądź smartfonu. Z drugiej strony, ciężko sobie wyobrazić podróż bez możliwości zadzwonienia i wysłania wiadomości, sprawdzenia lokalizacji czy zrobienia zdjęcia.

Najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w gniazdo zapalniczki motocykla, dzięki czemu stajemy się w takiej sytuacji samowystarczalni. To dlatego nasz sklep LOMOTO oferuje liczne modele gniazdek zewnętrznych, które z łatwością można zamontować w motocyklu. Istnieje także możliwość zakupu uchwytu gniazda.

Odbywając podróże zagraniczne warto także zaopatrzyć się w adapter gniazda. Obecnie w wielu miejscach, takich jak dworce, restauracje, kawiarnie czy nawet środki transportu istnieje możliwość podłączenia sprzętu elektronicznego do gniazda. Niestety, może zdarzyć się, że gniazdo będzie wyglądało inaczej i nasza ładowarka zda się na nic. Z opresji ratuje wówczas odpowiednia przejściówka, którą zawsze warto ze sobą mieć. W LOMOTO znajdziecie różne rodzaje adapterów, dzięki którym na zawsze rozwiążecie problem rozładowanego telefonu.

Gniazda i adaptery w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością, podczas gdy ich cena wciąż pozostaje atrakcyjna.