Zabezpieczenia - tarcza hamulcowa

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Motocyklowa blokada tarczy hamulcowej

Motocykl, czy skuter to dość łakomy kąsek dla złodzieja, dla którego podprowadzić jednoślad to raptem minuta, czy dwie. Właściciel nie dość, że stratny, to szansę na odzyskanie swojej własności ma z reguły znikomą. Pocieszającym nie jest także fakt, iż niestety wielu z nas, bądź osób w najbliższym otoczeniu osobiście doświadczyło tego rodzaju kradzieży. Dlaczegóż by zatem nie dmuchać na zimne oraz nie zabezpieczyć się na taki wypadek? Zainwestowanie choćby niewielkiej, rzec by można, groszowej sumy jest w stanie rabusiowi w czynności tej skutecznie przeszkodzić lub znacznie ją spowolnić.

Jak zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą i odstraszyć potencjalnego złodzieja naszego motocykla? Szansę na jakąkolwiek reakcję dają nam różnego rodzaju blokady motocyklowe, stworzone właśnie z tą myślą. Część z nich posiada mechanizm uzbrojony w alarm, który zawoła nas w momencie, gdy ktoś będzie próbować dobrać się do naszego pojazdu. Blokada tarczy hamulcowej, do której osprzęt ten zamontujemy to kompaktowy, aczkolwiek solidny sposób, by delikwenta od próby popełnienia przestępstwa odwieść. Nie będzie on bowiem w stanie odprowadzić motoru, ze względu na blokowane koło. Jeśli do tego zawyje głośny alarm, szansa na próbę kradzieży zakończonej sukcesem zdecydowanie maleje.

Sklep Lomoto w swoim asortymencie posiada między innymi blokady tarcz hamulcowych marki Oxford, do zakupu których zachęcić powinien nie tylko sam fakt zwiększonego bezpieczeństwa motocyklu, ale również atrakcyjna cena jaką za ich zakup proponujemy.