Kotwy i mocowania – odpowiednie zabezpieczenie motocykla

Jeśli chcesz spać spokojnie, nie martwiąc się o to, że Twój motocykl może skusić potencjalnego złodzieja, to najlepszą inwestycją jest kotwa motocyklowa – im lepsza i solidniejsza, tym większa szansa, że złodziej zrezygnuje z próby kradzieży już po wstępnych oględzinach zabezpieczenia. Nie warto oszczędzać na ochronie jednośladów, gdyż tania, łatwa do sforsowania kotwa to wydatek, którego możesz szybko pożałować.

Nasz sklep oferuje tylko najlepsze kotwy motocyklowe marki Oxford, słynącej z produkcji wysokiej jakości zabezpieczeń dla jednośladów. Są one wykonane z hartowanej stali, co czyni je odpornymi na wszelkie próby przecięcia lub zniszczenia. Asortyment zabezpieczeń obejmuje kotwy przeznaczone do wmurowania oraz przykręcane do ścian oraz podłóg. W połączeniu z metalową linką lub mocnym łańcuchem ze wzmocnionej stali, kotwy zabezpieczające motocykl stanowią doskonałą ochronę, która zniechęci każdego amatora cudzych jednośladów. Aby zapewnić maksymalną stabilność zabezpieczenia, jakim jest kotwa, mocowania muszą zostać umieszczone na mocnej, niezniszczonej powierzchni.

Cena kotwy przekłada się na stopnień trudności zniszczenia jej, co dla złodzieja oznacza spory nakład czasu, siły oraz środków, zwiększając tym samym ryzyko przyłapania. Dlatego inwestując w najlepsze kotwy i łańcuchy zyskujesz pewność, że rabuś nawet nie podejmie próby kradzieży, a Twój jednoślad będzie bezpieczny. Kotwy można umieścić w dowolnym miejscu: przed domem lub w garażu, a łatwość montażu i gwarancja niezawodności powodują, że w kotwę dobrej jakości powinien zaopatrzyć się każdy miłośnik motocykli.