Pozostałe akcesoria do kasków

POKROWIEC NA SZYBĘ Z PASKIEM R&G BLACK

89,00  w tym VAT
%
284,05 350,55  w tym VAT

Pokrowce na motocykl

Nie wszyscy pasjonaci jednośladów mają możliwość przechowywania swojej maszyny pod zadaszeniem. W takim przypadku chcąc zadbać o swój pojazd obowiązkowy okaże się pokrowiec na motocykl. Będzie spełniać funkcję ochronną podczas dłuższych postojów przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Pokrowce są wodoszczelne, dzięki czemu woda nie przedostaje się nawet podczas większych opadów oraz nie istnieje zagrożenie powstawania korozji. Pojazd będzie stał miesiące w nienaruszonym stanie. Pokrowce na motocykl posiadają również specjalne ściągacze, dzięki czemu można je dopasować do kształtu pojazdu. Warto, aby pokrowiec, który wybieramy miał podwójne szwy. Produkt będzie służył wtedy znacznie dłuższy okres. Pokrowiec na motocykl oprócz chronienia przed wodą spełni również funkcję ochronną przed kurzem.

Możemy zdecydować się ponadto na pokrowiec z otworami na zabezpieczenia antykradzieżowe czy odpowiednie paski, które zapobiegną zdmuchnięciu pokrowca podczas silniejszych wiatrów. Wnętrza pokrowców są zazwyczaj wykonywane z materiałów zapobiegającym obtarciom lakieru.

W przypadku, gdy mamy możliwość garażowania jednośladu, wciąż możemy zainwestować wyłącznie w pokrowiec na siedzenie. W przypadku występowania opadów, gdy musimy chwilowo zostawić motocykl na otwartej przestrzeni, unikniemy zamoczenia siedziska. Zadbamy wtedy o komfortowe podróżowanie. Nasz sklep w swojej gamie posiada również specjalne pokrowce na skuter. Zakup pokrowca w naszym sklepie, to gwarancja odpowiedniej ceny oraz jakości sprzedawanych towarów.