Wyświetlanie 1–30 z 182 wyników

%
567,42  539,05  w tym VAT
%
%
587,02  557,67  w tym VAT

Folie ochronne i naklejki motocyklowe second skin

Lakier motocykla jest szczególnie narażony na działanie niekorzystnych czynników napotkanych na drodze. Należą do nich przede wszystkim uszkodzenia spowodowane odrzucanymi przez koła żwirem i drobnymi kamykami, zadrapania różnego pochodzenia, a zimą widoczny staje się szkodliwy wpływ soli. Aby jak najdłużej cieszyć się dobrą jakością lakieru bez potrzeby ciągłego uzupełniania ubytków, użytkownicy jednośladów stosują specjalne folie, którymi pokrywają całą powierzchnię pojazdu, łącznie z błotnikiem i owiewkami.

Oferowane przez sklep Lomoto folie ochronne na motocykl wykonane zostały z poliuretanu, charakteryzującego się wysoką trwałością i giętkością. Dzięki temu doskonale przylegają do pojazdu, nawet przy takich problematycznych miejscach jak krawędzie czy krzywizny motocykla. Ponadto są odporne na działanie słońca i nie żółkną pod jego wpływem. Stosując folie typu second skin oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze. Każdy proponowany przez nas zestaw zawiera szczegółową instrukcję dotyczącą ich zakładania, dzięki której można wykonać tę czynność samodzielnie. Wysoka jakość materiału, jaki został użyty do ich produkcji, gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Oprócz folii ochronnych oferujemy także naklejki motocyklowe na zbiornik, które zabezpieczają go przed ścieraniem lakieru, a także różnokolorowe naklejki na koła, dzięki którym Państwa pojazd zyska ciekawszy wygląd.

Niezawodność, łatwość obsługi oraz atrakcyjna cena, to najważniejsze zalety proponowanych przez nasz sklep folii i naklejek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.