Wyświetlanie 1–30 z 50 wyników

%
229,00  217,55  w tym VAT
%
229,00  217,55  w tym VAT
%

Lusterka motocyklowe i przedłużenia do nich

Lusterka motocyklowe to najważniejszy element wyposażenia motocyklu związany z zapewnieniem bezpieczeństwa motocykliście. Ich odpowiedni rozmiar, ustawienie oraz kąt widzenia, ma niebagatelne znaczenie.

Odpowiedni wybór lusterek ma bezpośredni wpływ na orientację motocyklisty na drodze, po której się porusza. Na jego bezpieczeństwo wpływa także zachowanie lusterek podczas jazdy. Różne modele inaczej reagują na wiatr, drgania wywołane nierównością nawierzchni oraz zmieniające się warunki atmosferyczne.

Powyższe uwarunkowania sprawiają, że większość dostępnych na rynku lusterek, także tych, które oferuje nasz sklep, nie ma charakteru uniwersalnego. Są one przeznaczone do konkretnego modelu motocykla, wyjątkiem są lusterka przeznaczone dla skuterów i mniejszych pojazdów. Instalacja lusterek przebiega szybko i sprawnie. Oferowane lusterka przygotowane są z myślą o dokładnym i trwałym mocowaniu. Motocyklista może wybierać między wieloma typami i modelami lusterek, które różni cena, styl i zastosowane rozwiązania. A wspólny jest sposób ich montowania na motocyklu danego modelu.

Dla osób, które planują przedłużenie lusterek motocyklowych, przygotowaliśmy wiele zestawów, które w tym zadaniu pomogą. Zadanie to wykonać można we własnym zakresie bez korzystania ze skomplikowanych narzędzi, dzięki czemu przedłużenie lusterek jest szybkie i nie sprawia większych problemów. Nasz asortyment zawiera zarówno pojedyncze lusterka, jak i kompletne zestawy oraz akcesoria do ich bezpiecznego i fachowego montażu.