Wyświetlacze Head-up

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Czym są i jak działają wyświetlacze Head-Up?

Head-Upy już od dłuższego czasu zdobywają coraz większą popularność wśród kierowców samochodów, wprowadzając nowy standard w prowadzeniu pojazdów. Teraz te przydatne gadżety dostępne są także w wersji przystosowanej do potrzeb motocyklistów.

Te pomysłowe urządzenia służą przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa w czasie jazdy. Ich działanie jest niezwykle proste: zamontowany na kasku Head-Up Display (HUD) wyświetla na wizjerze kasku informacje niezbędne w czasie jazdy, posiadają też szereg opcji dodatkowych. Najważniejsza jest jednak funkcja nawigacyjna oraz kontrolna – na wizjerze wyświetlają się informacje odnośnie aktualnej prędkości, maksymalnej prędkości dozwolonej na danym odcinku trasy oraz wiele innych. Dzięki HUDom motocyklista nie musi ani na chwilę odrywać oczu od drogi, gdyż wszystkie parametry znajdują się na linii wzroku. Utrzymanie stałej koncentracji i skupienie uwagi na drodze, bez konieczności spoglądania na tablicę rozdzielczą, przyczynia się do zachowania znacznie większego bezpieczeństwa w czasie jazdy. Ponadto wyświetlacz Head-Up posiada wbudowaną kamerę o rozdzielczości HD.

Nasz sklep internetowy oferuje te nowoczesne oraz bardzo przydatne gadżety w przystępnej cenie, która sprawi, że na pewno niejeden motocyklista chętnie wypróbuje użyteczność wyświetlaczy Head-Up. Niska cena w połączeniu z wielofunkcyjnością sprawiają, że HUD to obowiązkowe wyposażenie motocyklisty, zapewniające bezpieczeństwo oraz przyjemność jazdy.