Torby tylne

Wyświetlanie 1–30 z 65 wyników

%
369,00  350,55  w tym VAT
%
459,00  436,05  w tym VAT
%
419,00  398,05  w tym VAT
%
659,00  612,87  w tym VAT

Torby motocyklowe na tylne siedzenie

Jeśli zaliczasz się do osób, które posiadają swój ukochany motocykl i jeżeli każdy sezon spędzasz w trasie, to sprawdź jak i w co spakować się na takie wyprawy. Bez względu na to czy w podróż wybierasz się sam czy z osobą towarzyszącą warto zwrócić uwagę na dobór bagażu. Liczy się jego wielkość, odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz łatwość w montażu.Na rynku istnieje sporo wersji takich produktów. Mamy na przykład torby motocyklowe na tylne siedzenie. Jest to sprawdzone rozwiązanie wtedy, gdy w dalsze lub krótsze jazdy wybierasz się sam. Taką torbę – jak sama nazwa wskazuje – montuje się na tylnym siedzeniu i… sprawa załatwiona!

Ciekawą opcją są podwójne torby, które można przełożyć przez siedzenie motocykla. Taka wersja ma większą pojemność i daje spore możliwości spakowania nie tylko ubrań, ale także różnych drobiazgów przydatnych w drodze. Niemniej, można znaleźć także torby motocyklowe tylne do złudzenia przypominające plecaki. W tym miejscy warto wspomnieć, że taka wersja jest mniej pojemna i sprawdzi się na krótsze wyjazdy. Fani motocykli znajdą także typowe torby nadające się do mocowania na bagażniku oraz torby typu rollbag.

Na co jeszcze zwracać uwagę wybierając torbę na przejażdżki motocyklowe? Dobrze, gdy torba motocyklowa tylna jest wodoodporna, gdy ma dodatkowe kieszenie boczne i wewnętrzne, funkcjonalne zamki oraz przyszyte odblaski. Zwróć uwagę na asortyment dostępny w naszym sklepie, przeglądaj, sprawdzaj specyfikację porównuj i wybieraj właściwe akcesoria.