Torby na zbiornik

Wyświetlanie 1–30 z 34 wyników

Torby na zbiornik

GIVI MOCOWANIE TANKLOCK BMW

139,00  w tym VAT

Torby na zbiornik

GIVI MOCOWANIE TANKLOCK BMW

59,00  w tym VAT
64,00  w tym VAT
59,00  w tym VAT
59,00  w tym VAT
64,00  w tym VAT
79,00  w tym VAT
59,00  w tym VAT
349,00  w tym VAT
269,00  w tym VAT
359,00  w tym VAT

Magnetyczne torby na zbiornik

TORBA HELD TINY MOCOWANIE NA MAGNES BLACK 1L

179,00  w tym VAT
%

Torby motocyklowe na zbiornik (bak)

Torby motocyklowe na zbiornik to funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające w wygodny sposób przewozić niezbędne dla motocyklisty akcesoria. Schować można do nich nie tylko portfel czy telefon, ale również mapę i inne przydatne drobiazgi. Zwiększa się zatem powierzchnia bagażowa w pojeździe, a zintegrowane przegródki pozwalają na zachowanie należytego porządku. Dzięki wykorzystaniu wodoodpornego materiału przedmioty są chronione przed zanieczyszczeniami oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, na przykład podczas deszczu.

Torba na bak motocykla nie zaburza środka ciężkości oraz nie wpływa negatywnie na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Przed jej montażem należy w pierwszej kolejności odpowiednio dopasować tank ring’a dedykowanego dla danego modelu motocykla. Pozwoli to na szybkie i bezproblemowe zainstalowanie torby na pojeździe, zwykle w miejscu zbiornika paliwa. Zastosowanie odblaskowych elementów wpływa pozytywnie na widoczność i bezpieczeństwo na drodze.

Dostępna szeroka oferta toreb pozwala na dopasowanie odpowiedniego artykułu do indywidualnych potrzeb każdego motocyklisty. Modele różnią się między sobą kolorystyką oraz stylem. Oprócz walorów estetycznych znaczenie ma również różnorodna pojemność. Torba na zbiornik motocykla wyposażona jest w najczęściej w pasek ułatwiający przenoszenie. Oferowane produkty są solidnymi i funkcjonalnymi akcesoriami, charakteryzującymi się wysoką jakością wykonania. Szczegółowe opisy oraz atrakcyjne ceny umożliwiają wybór najwłaściwszego rozwiązania.