Wyświetlanie 1–30 z 815 wyników


Stelaże pod kufry boczne

Często ograniczeniem podczas wybierania się w podróż motocyklem jest niedostateczna przestrzeń bagażowa. Rozwiązaniem tego typu problemów będzie inwestycja w stelaż na kufer. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki asortyment tych akcesoriów. Dzięki ich zastosowaniu można rozszerzyć przestrzeń bagażową motocykla. Sposób zaprojektowania stelaży umożliwia ich szybką instalację oraz demontaż.

Każdy stelaż pod kufry boczne lub centralne w naszym sklepie cechuje się odpowiednią jakością. Projektowane są w taki sposób, aby bagaż znajdował się jak najbliżej motocykla, a tym samym w jak najmniejszym stopniu zakłócał właściwości aerodynamiczne jednośladu. Posiadamy kufry dedykowane do wszelkich marek oraz modeli motocykli (BMW, Yamaha, Honda czy Husqvarna).

Wybierając stelaż pod kufry boczne albo centralne warto zapoznać z się z ewentualnymi akcesoriami, które również warto posiadać w swoim wyposażeniu, a które rozbudują ich funkcje. Będą to przykładowo zestawy adapterów, zamki zabezpieczające (uniemożliwiające otwarcie kufrów lub ich demontaż ze stelaża), antykradzieżowe zabezpieczenia oraz oczywiście same kufry motocyklowe. W opisie każdego produktu znajdują się szczegółowe informacje co powinno być dodatkowo zamówione oraz co znajduje się w zakupionym produkcie.