Sakwy motocyklowe boczne Dakar

Sakwa boczna Dakar to produkt bardzo chętnie wykorzystywany przez motocyklistów. Łączy on w sobie bardzo dużo zalet, które realnie przekładają się na komfort podróży oraz możliwości bagażowe motocyklisty. Są one bardzo pojemne i wytrzymałe. Dzięki dobrej organizacji przestrzeni oraz wygodnemu montażowi, korzysta się z nich bardzo wygodnie. Odpowiednio dostosowany kształt pozwala na zachowanie wysokiej aerodynamiki oraz na dobre wyważenie torby. Sakwa motocyklowa to niezbędny element każdej dłuższej wyprawy. Należy ją dobrać z najwyższą starannością, biorąc pod uwagę parametry i wymiary motocykla.

Sakwy motocyklowe prezentowane poniżej są dostosowane do różnych rodzaju motocykli. Z pewnością znajdziesz wśród nich produkt idealnie dostosowany do Twojego pojazdu. Gwarantujemy najwyższą jakość, na którą składają się szczególna funkcjonalność oraz wyjątkowa wytrzymałość, zapewniona dzięki odpowiedniemu doborowi materiału. Materiał ten zapewnia pełną ochronę przed wodą, dzięki czemu można brać je na wyprawy wszelkiego rodzaju. Wodoodporność i ochrona przed kurzem zwiększone zostały dzięki zamknięciu zwijanemu top-roll. Uchwyty typu D-ring umożliwiają zamontowanie sakwy na różnych stelażach.

Sakwa boczna Dakar to torba bagażowa wykorzystywana powszechnie w świecie motocyklistów. Różnorodność asortymentu oferowanego przez nasz sklep oraz niezwykle atrakcyjna cena każdego pojedynczego produktu, pozwoliły nam zdobyć zaufane grono klientów, którzy bardzo często powracają do korzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.