Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Kufry motocyklowe centralne T-Ray

Kufer motocyklowy centralny to dla wielu motocyklistów niezbędny element do codziennego poruszania się po drogach. W poniższej ofercie znajdziesz wysokiej jakości kufry centralne T-Ray, cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem wśród motocyklistów. Prezentujemy pojemniki w dwóch wariantach rozmiarowych – 36 litrów oraz 50 litrów. Oba warianty doskonale sprawdzają się, w zależności od potrzeb. Do większego mieszczą się nawet dwa kaski. Produkty są wykonane z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, co przekłada się na ich wysoką wytrzymałość. Są one wodoodporne, a wewnętrzna miękka wyściółka zabezpiecza bagaż przed uszkodzeniem.

Płytka montażowa pasuje do większości bagażników motocyklowych. Dedykowanym rodzajem bagażnika jest Steel-Rack, jednak kufer może być bez problemu montowany na innych rodzajach. Co więcej posiada on system wewnętrznego blokowania, który jest bardzo przydatnym udogodnieniem. Producent SW-Motech zadbał także o odpowiednie walory wizualne, dzięki czemu produkt ten jest nie tylko atrakcyjny pod względem jakości, ale również estetyki.

Jeżeli interesuje Cię kufer motocyklowy T-Ray, koniecznie zapoznaj się z jego szczegółową specyfikacją. Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z ofertą kufrów bocznych. Nasz sklep rozbudował swój asortyment, by jak najlepiej wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Bardzo wysoka jakość, sprawdzone produkty oraz świetna cena zdobyły nam zaufane grono konsumentów, którzy bardzo chętnie powracają do zakupów u nas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.