Kufry pozostałe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Kufry motocyklowe centralne

Jeżdżąc motocyklem czasem zmagasz się z problemem przechowywania drobnych rzeczy, które nie mieszczą się w kurtce? Podczas postoju nie masz gdzie schować kask? Możesz łatwo rozwiązać ten problem – zainwestuj w kufer motocyklowy centralny.

Kufry wyróżniają się ciekawym designem oraz dużą wytrzymałością. Ich montaż jest wyjątkowo prosty. Od razu rozwiążą się twoje problemy z przechowywaniem rzeczy. Kufer centralny wyróżnia się przede wszystkim całkiem sporą pojemnością. Można obciążyć go sporą masą, a mimo to nie będzie przeciążał motocyklu, ani nie wpłynie negatywnie na jego stabilność. Każdy z kufrów posiada zamknięcie, które zabezpiecza jego zawartość. Kufry centralne mogą ponadto poprawić bezpieczeństwo motocyklisty – umożliwiają podłączenie światła stop.

W naszym sklepie niska cena kufrów idzie w parze z wysoką jakością ich wykonania. Ich trwałość i wytrzymałość potwierdzają renomowani producenci, tacy jak Kappa czy Oxford. Różne pojemności kufrów pomogą wybrać najbardziej dopasowany do potrzeb.