Kufry motocyklowe centralne Monokey

Kufer to jedno z podstawowych elementów wyposażenia motocykla. Dzięki niemu można przechować i przewieźć najpotrzebniejsze rzeczy. Jeśli chcesz przewozić bagaż o całkiem sporym rozmiarze, najlepiej będzie wybrać kufer motocyklowy centralny. Czym się on wyróżnia?

Kufer ten jest montowany z tyłu motocykla. Dlaczego w takim razie nazywa się centralny? Chodzi o środek ciężkości. Ze względu na jego centralne (względem boków) położenie, nie wpływa negatywnie na przesunięcie środka ciężkości motocykla. W ten sposób nie traci on stabilności nawet przy dużym obciążeniu. Kufry centralne mogą mieć bardzo dużą objętość – są modele pozwalające bez problemu schować dwa kaski. Ponadto motocyklista może zwiększyć swoje bezpieczeństwo poprzez wyposażenie się w kufer centralny. Monokey to marka, która w swoich kufrach posiada możliwość montażu dodatkowego światła stop. Ta renomowana marka wyjątkowo dba o najwyższą jakość swoich produktów, którą doceniają motocykliści na całym świecie.

Prezentowane w naszej ofercie kufry motocyklowe Monokey wyróżniają cię ciekawym designem, dzięki czemu świetnie się prezentują. Są one ponadto bardzo wytrzymałe i odpowiednio zabezpieczone. Dla motocykli turystycznych są dostępne również kufry dodatkowo wzmacniane. Nasz sklep oferuje produkty tej marki w kilku różnych rozmiarach. Z łatwością wybierzesz więc kufer dostosowany do swoich potrzeb. Gwarantujemy, że oferowana przez nas najlepsza cena kufrów, zawsze będzie dostępna dla wszystkich fanów motoryzacji.