Bagażniki


Bagażniki tylne motocyklowe oraz podstawki pod bagaż

Jesteś fanem wypraw motocyklowych? Nie możesz się doczekać rozpoczęcia nowego sezonu i masz już zaplanowaną co najmniej jedną wycieczkę? Jeśli podczas takiej wyprawy chcesz zapewnić sobie i swojemu pasażerowi wysoki komfort i jeżeli przy okazji chcesz zabrać ze sobą dodatkowy bagaż, to zwróć uwagę na kilka poniższych wskazówek.

Podpowiemy Ci jak znaleźć idealny bagażnik motocyklowy, w jaki sposób go zamontować i gdzie go kupić. Jak się okazuje wybór takiego akcesorium wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Przede wszystkim, pod uwagę należy wybrać rodzaj naszego motocykla. Inny bagażnik motocyklowy będzie pasować do choppera, a jeszcze inny do sportowego motocykla. Podczas wyszukiwania odpowiedniego akcesorium należy zwrócić uwagę między innymi na to gdzie ma być zainstalowany bagażnik. W naszym sklepie znajdziesz na przykład bagażnik tylny motocyklowy. Można śmiało powiedzieć, że jest to najczęściej wybierane rozwiązanie, które umożliwia zamontowanie do bagażnika nawet bardzo dużej torby, walizki czy kufra. Ażurowa konstrukcja bagażnika ułatwia mocowanie i gwarantuje bezpieczeństwo podczas jazdy. Ciekawą opcją jest także podstawka pod bagaż, którą również można dopasować do wielu rodzajów motocykli. Wybierając podstawkę, a nawet sam bagażnik można znaleźć takie akcesorium, które będzie posiadało specjalne zaczepy do montowania kufra.

Jeśli na swoje przejażdżki zabieramy osobę towarzyszącą, to bagażnik powinien mieć odpowiednią wielkość. Jego wymiary wpływają bowiem na wygodę i komfort jazdy.