Wyświetlanie 1–30 z 2730 wyników

199,00  w tym VAT
%
15,00  14,25  w tym VAT
%
119,00  113,05  w tym VAT

Bagażnik motocyklowy: kufry, torby i plecaki

Nigdy nie wiadomo, kiedy motocyklowy wyjazd, który miał być tylko krótką przejażdżką, niespodziewanie zamieni się w długą i pełną przygód wyprawę. W czasie dłuższych wyjazdów warto mieć możliwość zabrania najpotrzebniejszych rzeczy, dlatego nieodzownym wyposażeniem każdego jednośladu jest wygodny, praktyczny i pojemny bagażnik motocyklowy.

Jaki bagaż motocyklowy wybrać?

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele rodzajów bagażników: kufry, torby i plecaki, przeznaczone do zamontowania na motocyklu lub zakładania na plecy. Każdy rodzaj cechuje się innymi walorami, dlatego warto szczegółowo się z nimi zapoznać przed dokonaniem zakupu, aby wybrany model był idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika. Do częstych przejażdżek, w czasie których przewożone będą lekkie i niewielkie przedmioty, optymalnym rozwiązaniem jest plecak, którego jedyną wadą jest ograniczona pakowność. Metalowe lub plastikowe kufry oraz skórzane sakwy są w stanie pomieścić znacznie więcej, dlatego idealnie sprawdzają się w czasie dalekich, motocyklowych wojaży, wyjazdów turystycznych czy wypadów biwakowych – ich minusem natomiast jest znaczne poszerzenie tyłu jednośladu, przez co manewrowanie nim w czasie jazdy wymaga większej ostrożności. W przypadku kufrów konieczne jest także zaopatrzenie się w solidne stelaże, które pozwolą na zamontowanie bagażników.

Niezależnie od tego, jaki bagaż motocyklisty okaże się odpowiedni dla Ciebie, z naszym sklepem masz pewność, że zakupiony produkt będzie doskonałej jakości. Różnorodność naszego asortymentu zadowoli każdego wielbiciela motocykli: od pragmatyków, dla których najważniejsze są parametry bagażu i wygoda jazdy, po estetów, którzy uznają jedynie klasyczne, skórzane oraz tekstylne sakwy.