SHARK

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


SHARK – kaski motocyklowe

SHARK. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu francuska firma jest jednym z wiodących producentów kasków na świecie.

Firma kładzie nacisk na rozwój najnowocześniejszych technologii używanych w produkcji kasków. Producent od początku współpracuje z profesjonalnymi zawodnikami co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i przekłada się na ergonomię i aerodynamikę produktów.

Dewizą spółki jest przekraczać granice techniczne i wprowadzać innowacje, tak aby każdy motocyklista  mógł cieszyć się przyjemnością z jazdy z pełnym bezpieczeństwem.

Z centrali w Marsylii i własnych fabryk, firma co roku produkuje i sprzedaje nowe modele kasków motocyklowych. Kaski są dystrybuowane przez sieć ponad 5000 punktów sprzedaży na całym świecie.

Produkty wyróżniają się testami sprawdzającymi jakość gotowego produktu zanim trafią na półkę w sklepie. SHARK od lat jest jednym z liderów testów niezależnej agencji SHARP.

Oferta kasków motocyklowych tego producenta to kaski otwarte NANO lub SK, kaski enduro np. EXPLORE-R, kaski szczękowe np. EVO-ONE, EVO-LINE oraz Openline, a także kaski turystyczne takie jak model S600 lub S900. W ofercie Shark nie brakuje też kasków sportowych takich jak Race-R PRO czy SPEED-R.